Котовск-Live
Каталог статей
Категории раздела

Форма входа

Разделы сайта

Приветствую Вас, Гость · RSS 23.08.2019, 18:14

Главная » Статьи » Городские новости

Про таких як вона кажуть: « Людина на своєму місці.»

Досить важливу роль в правовій системі нашої держави відіграють органи юстиції, оскільки завдання які покладаються на них є досить важливими і багатогранними, адже вони зачіпають права і свободи кожної людини і громадянина. Одним з основних напрямів діяльності органів юстиції є діяльність, спрямована на організацію розгляду звернень громадян та на виконання рішень суду. Тут не складно погодитись, що робота в Державній виконавчій службі міністерства юстиції України потребує неабияких зусиль, енергії, самовідданості та вміння знаходити спільну мову з людьми. Адже винести рішення - це одна справа, а ось виконати його - зовсім інша. Саме з цим, досить нелегким завданням і намагаються впоратися працівники органів юстиції. Одним із небагатьох державних виконавців, хто дійсно залишається вірним принципу, що справедливість повинна перемагати і намагається ретельно та об’єктивно підходити до кожної справи і є Марина Володимирівна Баланюк, яка за статтею закону, за кожним її рядком, у першу чергу, бачити людину, її проблеми.

Народилася вона у мальовничому містечку Котовську, що на Одещині, у гарній, дружній родині. Під час навчання в школі займалася гімнастикою, полюбляла читати книжки, та особливе захоплення у Марини Володимирівни викликала юриспруденція, а тому після закінчення одинадцятого класу, вона не вагаючись вирішила вступати на юридичний факультет, інституту імені

І.І. Мечникова. Навчалася легко і захоплено, адже стільки нового і цікавого в правознавстві. Вона вдало поєднувала навчання з роботою, спочатку працювала секретарем в школі, потім в суді, після чого їй запропонували працювати в Відділі державної виконавчої служби Котовського міськрайонного управління юстиції на посаді державного виконавця.

Професіоналізм, сумлінне відношення до роботи та повна віддача улюбленій справі не залишилися поза увагою і вже через рік Марину Володимирівну призначають на відповідальну посаду – старший державний виконавець. П’ять років їй довелось працювати по стягненню заборгованості за аліментами. «Трохи інакше зараз моє ставлення до чоловіків, ніж до того часу, як я не спілкувалась з жінками та чоловіками за проблемами дітей та аліментів.» - каже пані Баланюк. - «І в некращу сторону для чоловіків.»

Тепер вона займається справами щодо стягнення боргів з фізичних осіб та штрафів. Це не менш складна робота, яка потребує ще більше зусиль. Але завдяки наполегливості та розуму їй вдається впоратися зі всіма складнощами, які виникають на її шляху . На вигляд тендітна дівчина, але коли з боку спостерігаєш за її спілкуванням на роботі, відчувається неабиякий характер. В наш час досить рідко зустрічається таке поєднання характеру, волі, наполегливості з чуйністю та вмінням спілкуватися з людьми.

Про так як вона кажуть: «Людина на своєму місці».

 

Ірина Менсо

м. Одеса

Категория: Городские новости | Добавил: Voin-Prava (20.07.2011)
Просмотров: 700 | Комментарии: 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Бесплатный хостинг uCoz