Котовск-Live
Каталог статей
Категории раздела

Форма входа

Разделы сайта

Приветствую Вас, Гость · RSS 23.08.2019, 18:14

Главная » Статьи » Новости Украина

Янукович закриє "годівничку" для корупціонерів
2011-09-15 12:52:22

Указ про нацiональну антикорупцiйну стратегiю буде пiдписано найближчим часом, заявив сьогодні, 15 вересня, президент України Вiктор Янукович на засiданнi Ради регiонiв.

"Для тих, хто не зрозумiв, нагадую: в Українi розпочато масштабну антикорупцiйну компанiю, i вже дiє нацiональний антикорупцiйний комiтет. Найближчим часом буде пiдписано указ про затвердження нацiональної антикорупцiйної стратегiї, реалiзацiя якої має здiйснюватися як на центральному, так i на регiональному рiвнях", - сказав вiн.

Розповiдаючи про корупцiю серед держчиновникiв, Президент вiдзначив таку необхiдну якiсть для держслужбовцiв, як добропоряднiсть.

"Не можна допускати до влади тих, хто перетворює державну службу на годiвницю, руйнує довiру до держави. Усi мають усвiдомити, як кажуть, ця лавочка закривається назавжди", - сказав Янукович.

За словами президента, до суду за фактами скоєння злочинiв у сферi службової дiяльностi передано близько чотирьох тисяч кримiнальних справ. "Йдеться про хабарi, де сума становить цифру з багатьма нулями", - зазначив вiн.Источник: http://Інтерфакс
Категория: Новости Украина | Добавил: Voin-Prava (16.09.2011)
Просмотров: 377 | Комментарии: 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Бесплатный хостинг uCoz