Котовск-Live
Каталог статей
Категории раздела

Форма входа

Разделы сайта

Приветствую Вас, Гость · RSS 19.11.2018, 06:11

Главная » Статьи » Информируют органы власти

Генпрокуратура: органи влади порушують закон про доступ до публічної інформації

13.09.2011
Генеральна прокуратура України виявила низку порушень під час перевірки дотримання органами виконавчої влади й місцевого самоврядування вимог закону України «Про доступ до публічної інформації».

Як повідомили у прес-службі уряду, під час перевірок в органах виконавчої влади й місцевого самоврядування були виявлені переважно такі порушення: відсутність спеціальних місць для роботи запитувачів із документами чи їх копіями; відсутність осіб, які мають відповідати за забезпечення доступу до публічної інформації, а там, де такі особи призначені, з ними не проведені відповідні навчання; незабезпечення оприлюднення інформації, передбаченої чинним законодавством; порушення термінів при наданні інформації на запити і неправомірність відмови у її наданні.


За результатами перевірок, Генпрокуратура внесла 1 918 приписів і подань про усунення виявлених порушень закону, винесено 37 протестів, стосовно винних у невиконанні цього закону посадових осіб порушено 117 дисциплінарних і адміністративних проваджень. До відповідальності притягнуто 39 посадовців, мовиться в повідомленні


Источник: http://www.radiosvoboda.org
Категория: Информируют органы власти | Добавил: Voin-Prava (18.09.2011)
Просмотров: 606
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный хостинг uCoz